موارد یافت شده ۱۵۳ مورد
  • شرکت های دانش بنیان

شرکت تکزیما

شرکت تکزیما (Tekzima)در سال 1395 توسط تعدادی از متخصصین با تجربه دارویی و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی تاسیس گردید. شرکت تکزیما دارو البرز با استفاده از تکنولوژی زیستی و ....

پارس سیمرغ دارو دماوند

شرکت دانش بنیان پارس سیمرغ دارو دماوند با نام تجاری SIMBIOLAB®متشکل از از اعضاء هیئت علمی و فارغ التحصیلان دانشگاه های علوم پزشکی با هدف تولید دانش فنی و محصولات کاربردی در حیطه علوم زیستی ....

نوآرژن

نوآرژن در سال 1394 توسط گروهی از متخصصین با تجربه عرصه داروهای بیوتکنولوژی در گرمدره، مرز بین استان تهران و البرز تاسیس گردیده است.

شرکت دنا ژن تجهیز

شرکت دنا ژن تجهیز واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، با هدف تولید با کیفیت ترین تجهیزات و مواد ضروری مورد استفاده در زمینه مولکولار بیولوژی با تکیه بر سالها تجربه کاری پرسنل نخبه خود جهت خدمت به کشور عزیزمان ایران ، اقدام به بومی سازی این دسته تجهیزات نموده است.

شرکت پژوهشی سیناسل

شرکت پژوهشی- تولیدی سیناسل از سال 1386 فعالیت خود را با هدف دستیابی به محصولات کاربردی جهت درمان بیماریها و بازسازی بافتهای آسیب دیده آغاز کرده و با استفاده از علم روز و همکاری اساتید دانشگاهی و پرسنل آموزش دیده و متبحر اقدام به تولید پیوندهای حاوی سلولهای اتولوگ با استفاده از سلولهای بنیادی نموده است.

شركت سلول بافت زیست (سبز)

شرکت دانش بنیان سلول‌ بافت‌ زیست (سبز) در سال 1387 با هدف حمایت علمی از پژوهش‌های علوم زیستی بنیانگزاری شده است. این مجموعه بر آن است تا با انجام پروژه های تحقیقاتی در جهت تولید محصولات دانش بنیان و نیز ارائه خدمات آموزشی، تکنیکی و مشاوره ای در حوزه‌ سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت و بیولوژی ملکولی به توسعه این علوم کمک کند.

شركت پارس ژنگان فن آور

شرکت دانش بنیان پارس ژن گان (ژنوم) فن آور در پاییز ۱۳۹۰ و با هدف توسعه تحقیقات، بومی سازی فن آوری، کارآفرینی و نیز کاربردی سازی کلینیکی RNAهای غیر کد کننده (ncRNA) منجمله میکرو آر ان ای ها (microRNA) تاسیس گردید.

شركت ایده زیست نوتركیب

در حال حاضر این شرکت در حال خدمت رسانی به بیش از سیصد مرکز علمی فعال در زمینه سلولهای بنیادی و مهندسی بافت در سراسر کشور می باشد. از جمله توانمندی های این مجموعه، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی در زمینه بیوانفورماتیک، بیولوژی سلولی و مولکولی و …. می باشد

شركت سیتو متین ژن

شرکت دانش بنیان سیتو متین ژن، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، توسط تعدادی از فارغ التحصیلان

فوق دکترا، دکترا و کارشناسی ارشد در سال 1389 تاسیس شد. اولین هدف این شرکت تولید آنتی بادی،

مواد و معرف های آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای پژوهشگران

رشته های زیست شناسی سلولیو مولکولی، علوم زیستی، ایمنولوژی و علوم آزمایشگاهی می باشد.

شركت فناوری بن یاخته

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته به‌عنوان اولین مرکز خصوصی در حوزه مهندسی بافت و نانوتکنولوژی درایران، فعالیت‌های خود را از سال 1383 به‌طور رسمی آغاز نمود. گرچه درحال حاضر عمده فعالیت‌های این مرکز در قالب طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی می‌باشد؛ ولی اهداف کلان و بلند‌مدت شرکت دستیابی به محصولات کاربردی جهت ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده می‌باشد

شركت فناوری بن یاخته ای رویان

شرکت فناوری بن یاخته های رویان در سال 1383 به همت محققان پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی و با همکاری شرکت گسترش صنعت علوم زیستی ( لیدکو ) با هدف تامین سلولهای بنیادی جهت کاربردهای درمانی تاسیس شد که در حال حاضر بانک خون بند ناف این شرکت خدمات جمع آوری ، جدا سازی و ذخیره سازی سلولهای بنیادی خون بند ناف نوزادان را با توافق والدین ارائه می کند

شركت دارویی زردبند

شركت دارويي زردبند از سال 1372، با هدف توليد و فرآوري گياهان دارويي فعاليت خود را آغاز نمود. با توجه به ظرفیتهای موجود در كشور، ضمن تهيه بذر گونه ها ی اصلاح شده گياهان دارويي از منابع معتبر بين المللي، اقدام به تكثير و تطبيق آنها با شرايط اقليمي كشورگردید

شرکت فن‌آوری زیستی رزفارمِد

این شرکت با هدف تولید داروهای گیاهی و همچنین استفاده از بیوتکنولوژی و نانوزیست فن‌آوری به منظور توسعه تکنولوژی جهت تولید داروهای بیماریهای صعب العلاج فعالیت خود را آغاز و در طول سال‌های گذشته با همکاری و هماهنگی دانشمندان، پژوهشگران و مراکز علمی- تحقیقاتی داخلی و خارجی اقدام به تولید داروهایی در این حوزه نموده‌است.

شركت كشت و صنعت خرمان

در سال 1379 با كسب پروانه تاسيس لابراتوار داروسازي از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در زمره كارخانه هاي دارو سازي گياهي كشور قرار گرفت و بر پايه تحقيقات هيات علمي خود موفق به گرفتن پروانه توليد اولين داروي گياهي در سال 1381 گرديد.

شرکت طبیعت زنده

شرکت طبیعت زنده در سال 1376 با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا، جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست و موی مصرف گنندگان بنیان نهاده شد. شرکت طبیعت زنده محصولات خود را تحت نام تجاری "سینره" به بازار عرضه نمود و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر در سال 1388 جایگاه برند برتر محصولات را به خود تخصیص داد.

پارس ایمن دارو


گروه توسعه داروهای گیاهی پارس ایمن دارو کنسرسیومی متشکل از چند شرکت تولیدی است که هر یک در زمینه هاییچون تولید و فرآوری گیاهان دارویی و تولید مکمل های غذایی و دارویی دام و طیورفعالیت مینمایند.

شركت گیاهان سبز زندگی

این شركت شهرت جهانی و افتخارات متعدد خودرا مدیون بیش از ۴۰ سال سابقه تولید، بكار گیری پیشرفته ترین دستگاهها و تكنولوژیبرتر و دانش روزدنیا،‌ جمع آوری و فرآوری بهینه اجزاء گیاهان و صادرات آنها بهبزرگترین لابراتوار های جهان می باشد.
كارخانه های این شركت در تهران، خراسان، اصفهان،شیراز و ... و شعبات آن دراكثر استانهای ایران فعالیت می نمایند.

شرکت زیست تخمیر

شرکت دانش بنیان زیـــــست تخـــمیر کارهای تحقیقاتی در زمینه تولید فرآورده های پروبیوتیک را از سال 1381 در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نمود. این شرکت در سال 1388 با شماره 368211 ثبت و به عضویت مرکز رشد فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تــــهران درآمد و هم اکنون موفــق به تولیـــد انبوه فرآورده های مکمـــل خوراکی پروبیوتیک در اشکال کپسول و ساشه و قطره خوراکی با 6 برند گردیده است.

شرکت نوآوری زیستی گویا

شرکت نوآوری زیستی گویا یک شرکت دانش بنیان است که در سال 1386 به منظور تامین محیط کشتهای سلولی جانوری و گیاهی و سایر فراورده های مورد استفاده در فرایندهای کشت سلولی، در مقیاس صنعتی و با نام تجاری INOCLON در شهرک صنعتی بهارستان تاسیس شد. شایان ذکر است، اين شرکت افتخار دارد که نخستین، پیشرفته ترین و بزرگترین شرکت تولیدی در زمینه ساخت محیط کشتهای سلولی در مقیاس وسیع تجاری در خاورميانه ميباشد

شرکت صنایع زیست فناوری کارا

شرکت صنایع زیست فناوری کارا-کیبکو (سهامی خاص) باهدف تولید فرآورده¬های بیوتکنولوژی ، به عنوان حاصلخیزکننده های طبیعی خاک و سموم بیولوژیک، درسال۱۳۸۴ تاسیس شد. سهامداران شرکت متشکل از گروه بخش خصوصی و گروه شرکت گسترش صنعت علوم زیستی (وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع) میباشد.

اریوژن زیست دارو

در اواسط سال 1388 گروهی از تحصیل کردگان و متخصصین با تجربه صنعت بیوتکنولوژی دارویی دست به کار ایجاد مجموعه ای جدید و منحصر به فرد با هدف تحقیق، توسعه و تولید داروهای نوترکیب و بالاخص آنتی بادی های مونوکلونال دارویی شدند.

شرکت داروسازی دکتر جهانگیر

شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در سال ۱۳۶۰ تحت عنوان لابراتوار دکتر جهانگیر شروع به کار نمود. کارخانه در خرم آباد لرستان، با هدف تولید محصولات بهداشتی نظیـر شامپو و مایع ظرفشویی تأسیس گردید و سپس فعالیت خود را درجهـت تولید ظروف پلی اتیلنی و سفیدکننده توسعه نمود.

شرکت داروسازی باریج اسانس

در سال 1381 واحد پخش دارو های شرکت راه اندازی شد و در مرکزیت 12 استان پرجمعیت کشور دفاتر شرکت تأسیس گردید و از طریق همین دفاتر بیش از 7000 داروخانه در سراسر کشور پوشش داده شدند.

گروه توسعه داروهای گیاهی پارس ایمن دارو

هدف از تشکیل این کنسرسیوم تولید و عرضه داروهای صد در صد گیاهی برای مصارف دام، طیور و آبزیان و جایگزین نمودن داروهای شیمیایی متداول با فرآورده های طبیعی با استفاده از بالاترین استانداردهای رایج بین المللی جهت تامین غذای سالم و نهایتاً ارتقاء سلامت جامعه است.

شرکت احیاء درمان پیشرفته

شرکت احیاء درمان پیشرفته با برخورداری از تیم فنی مجرب و دوره دیده و پانزده سال سابقه کاری در خصوص تعمیر و فروش دستگاه های اتاق عمل . سی سی یو و آی سی یو مفتخر میباشد لیست توانمندی های خود را ارائه نماید

شرکت اریا تینا ژن

شرکت زیست فناوران آریاژن در سال 2002 تاسیس شد و یکی از تامین کننده های مواد وکیتهای آزمایشگاهی , تحقیقاتی و

صنعتی در ایران می باشد.هدف اصلی این شرکت پشتیبانی و حمایت طیف وسیعی از پژوهشگران و محققین ایران در زمینه های

بیولوژی , سیتوژنتیک, بیوتکنولوژی, ایمونولوژی, بیوشیمی, بیوفیزیک .....می باشد

شرکت پویندگان پزشکی پردیس

شرکت پویندگان پزشکی پردیس

شرکت پیشتاز طب

شرکت پیشتاز طب فعالیت خود را در سال 1377 با هدف تحقیق و تولید فراورده های تشخیص طبی آغاز نمود و با تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه تحقیقات و استخدام متخصصینی کار آمد در طول اولین سالهای فعالیت خود موفق به ساخت چندین کیت تشخیص طبی از نوع ELISA گردید که به علت کیفیت بالای محصولات تولیدی در اندک مدتی سهم بسزایی از بازار این محصولات در کشور را از آن خود نمود.

شرکت تعاونی طعم وعطر ماگنولیا

تاریخچه ظهور و تشکیل شرکت دانش بنیان طعم و عطر ماگنولیا به سال 1380 بر می گردد . در این سال پایه گذاران این شرکت مؤسسه تحقیقات صنایع غذایی برکتین را با هدف طراحی فرمولاسیون طعم برای کارخانجات صنایع غذایی تأسیس نمودند و از همان ابتدا پروژه های بزرگی را در این ارتباط به انجام رسانیدند

شرکت زیست فناور سبز

شرکت زیست فناور سبز با هدف توسعه فناوری های نوین کشاورزی در سال 1382 تاسیس شد. این شرکت با تولید کود زیستی فسفاته بارور-2 که نتیجه زحمات روزافزون پژوهشگران ایرانی در سالیان متوالی است، قدم به عرصه کشاورزی ایران گذاشت با این امید که بتواند به سهم خود گامی در مسیر توسعه پایدار کشاورزی ایران بردارد.

شرکت زیست دارو و دانش

شرکت زیست دارو دانش در سال 1384، با هدف تحقیق،توسعه وتولید فرآوردهای داروئی نوترکیب در مرکز رشد داروئی دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت در حال حاضر یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت داروئی کشور بوده وبا در اختیار داشتن کادری مجرب و کارآزموده و همچنین امکانات وشرایط تولید مطابق با آخرین استانداردهای جهانی،محصولات خود را در بهترین کیفیت ممکن به جامعه پزشکی و مصرف کنندگان عزیز در ایران عرضه می نماید.

شرکت زیست فناوری کوثر

شرکت زیست فناوری کوثر یکی از شرکتهای دانش بنیان می باشد که در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده های بیوتکنولوژی، ارائه خدمات تخصصی و انتقال فناوری در کشور آغاز کرد.

شرکت فن اوری زیستی طبیعت گرا

شرکت فن‏آوری زیستی طبیعت‏گرا در سال ۱۳۷۹ به منظور احداث مدرنترین کارخانه بیوتکنولوژی در خاورمیانه جهت تولید فرآورده‏های بیوتکنولوژی در شهرک گلدشت کرج تاسیس و از ابتداي سال۱۳۸۴توليد خود را آغاز كرد

شرکت داروسازی گیاه اسانس

شرکت داروسازی گیاه اسانس در زمینی با وسعت ۸ هکتار به ارتفاع چهارصد متر از سطح دریا در منطقه جنگلی توسکستان واقع در جنوب شرقی شهرستان گرگان در سال ۱۳۶۸ با هدف تولید گیاهان دارویی و داروهای گیاهی ثبت و تأسیس گردید. عمده فعالیت های این شرکت در بدو تأسیس، کشت و تهیه گیاهان دارویی، استحصال اسانس های طبیعی و تولید عصاره های گیاهی بر اساس استانداردهای فارماکوپه های EP, BP و USP بود که در نهایت مورد مصرف صنایع آرایشی و بهداشتی قرار می گرفت

شرکت الماس طب کاسپین

اصوات توليد شده از عملكرد احشاء مختلف بدن انسان، همچون قلب و شش ها از گذشته هاي دور توسط پزشكان جهت بررسي علائم حياتي و نحوه عملكرد اين احشاء استفاده مي شده اند.در اين راستا استتوسكوپ ها كمك شاياني براي علم پزشكي محسوب مي گردند. در اين طراحي جديد توسط جاي گذاري المان هاي الكترونيكي در استتوسكوپ هاي معمولي تغييرات ويژه اي در اين ابزار مهم پزشكي ايجاد نموديم.

آسیا پادتن

سیا پادتن با هدف تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکتهای زیست دارویی منطقه تاسیس شد. این شرکت که دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده از ساختار توانمند مالی، علمی و مدیریتی برخوردار است

شرکت اوا ژن پویش

در راستای توانمند سازی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و تشخیص آزمایشگاهی کشور ، شرکت آواژن با فعالیت تعدادی از محققین و متخصصین کشور تاسیس گردیده است. زمینه فعالیت این شرکت محصولات بیولوژی مولکولی با اولویت کیت های استخراج اسیدهای نوکلئیک (DAN، انواع RNA، پلاسمید و ...) PCR ، Real-Time PCR و همچنین دستگاهها و تجهیزات لازم جهت راه اندازی آزمایشگاههای مولکولی میباشد

شرکت تراژن ساز ویستا

با توجه به پیشرفتهای اخیر کشور در زمینه بیوتکنولوژی نوین و توسعه روشهای مولکولی و نوترکیب نیاز روز افزون محققین و دست اندرکاران بیوتکنولوژی به پلاسمیدها و رده های میکروبی شدیداً احساس می گردد. از طرف دیگر با وجود و تشدید تحریم ها ،دسترسی محققین به اینگونه اقلام هم بسیار سخت و هم بسیار پر هزینه شده است

تشخیص ژن پژوهش

این شرکت با هدف توسعه کمی و کیفی فعالیت های تخصصی در زمینه ژنتیک و بیوتکنولوژی پزشکی در قالب یک شرکت دانش بنیان تاسیس گردیده است.

شرکت دنا زیست اسیا

شرکت دنازیست آسیا، شرکتی است دانش بنیان که با هدف خدمت به جامعه علمی کشور در زمینه های بیوتکنولوژی، بیولوژی مولکولی و بیولوژی سلولی در مر کز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار نموده است. هدف محوری این شرکت تولید محصولات متنوع و متعدد در زمینه های بیولوژی سلولی و مولکولی با کاربردهای مختلف، با کیفیت بسیار عالی، و با قیمتی مناسب برای عرضه به مراکز پژوهشی و دانشگاهی کشور می باشد

شرکت زیست فناوران نوین گیتی ژن

شرکت زیست فناوران نوین گیتی ژن مستقر در مرکز رشد زیست فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با دستیابی به دانش فنی تولید تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی ارائه این تجهیزات را به کلیه مراکز پژوهشی، آزمایشگاهی و دانشگاهی دارا می باشد.

مهندسی پزشکی صبا تجهیز سبلان

شرکت مهندسی پزشکی صبا تجهیز سبلان (به شماره ثبت 422857) در فروردین ماه سال 1391 با هدف طراحی و تولید سیستم­های ارزیابی حس­های شیمیایی (بویایی و چشایی) تأسیس شد. مسئله ­ی فقدان تجهیزات و روش­های ارزیابی عملکرد سیستم بویایی در کشور، به خصوص مشکلات پزشکی قانونی در زمینه­ی تشخیص صحیح و دقیق موارد ارجاع شده و نیاز به وجود تست­های بویایی و چشایی بومی ایران،تفکر تأسیس شرکتی در این زمینه را ایجاد نمود.

شرکت نانو زیست آرایه

این واحد با توجه به زمینه کاری و تجربیات بیش از 15 ساله موسسین خود تصمیم به فعالیت و تولید در حوزه فراورده های پایه ای بیوتکنولوژی مانند انواع محیط های کشت سلول و سرم گوساله مصرفی در حوزه های مختلف کشت ،تکثیر و ذخیره سازی سلولهای جانوری نموده است

شرکت نانو فناوران داروئی الوند

شرکت داروسازی نانوفناوران دارویی الوند با نام تجاری نانوالوند در سال ۱۳۹۰ به عنوان یک شرکت دانش بنیان در مرکز رشد فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری کادری متخصص تلاش دارد تا فرآورده های دارویی با فناوری پیشرفته را به بازار دارویی کشورمان عرضه نماید

شرکت ویستا ژن انزیم

شرکت ویستا ژن آنزیم با کادری کاملاً علمی و مجرب و داشتن نمایندگی در اروپا آمادگی ارائه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی به محققین گرامی را دارا می باشد. شرکت ویستا ژن آنزیم بدون محدودیت با تمامی کمپانی های معتبر خارجی ارتباط دارد و از بسیاری از کمپانی ها نمایندگی مستقیم و غیرمستقیم دارد. بسیاری از مواد پرمصرف در انبار شرکت موجود می باشد که در صورت تمایل لیست آنها برای شما ارسال می گردد.

شركت دارویی به بان شیمی

شركت دارویی به بان شیمی در تاريخ 29/5/1381 تحت شماره 191005 در اداره ثبت شركتها با نام
"شرکت تولیدی دارویی به بان شیمی“ (سهامی خاص) به ثبت رسيد. که پس از 5 سال فعالیت، دستاورد شرکت؛کیفیت برتر در تولید دارو جهت سلامت و بهداشت با حفظ محیط زیست بوده و این مهم را با اخذ گواهینامه های GMP ISO 9001:2008 , ISO 13485:2003 ، تحت لیسانس شرکت URSو دریافت گواهی پروانه R@D از سازمان صنایع و معادن به اثبات رسانیده است

شرکت سامان داروی هشتم

این شرکت از شرکتهای هلدینگ داروسازی ثامن با هدف تحقیق بر روی تولید فرآورده های نو ترکیب دارویی _فاکتور هشت و غیره به روش نوترکیب_و تامین نیازهای دارویی کشورصدور آن به

(پایلوت scale) بازارهای هدف در سال 1387 شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر در سایت تحقیقاتی مرکز رشد فرآورده های دارویی دانشگاه تهران موفق به تولید فاکتور هشت به روش نوترکیب

گردیده است.

تعاونی دانش بنیان اختر شیمی یزد

تعاونی دانش بنیان اختر شیمی یزد در سال 1390 با هدف به کارگیری دانش فنی متخصصین علوم شیمی و پلیمر کشور در راستای تولید انواع مواد پلیمری و سنتزی فعالیت خود را آغاز نمود. محل استقرار دفتر مرکزی این شرکت در واحد نانو و بیوتکنولوژی پارک علم و فناوری یزد می باشد

شرکت مهندسی پزشکی نواندیشان

شرکت مهندسی وپزشکی نواندیشان
اولین مرکز تخصصی نرم افزاری اعمال تغییرات چهره واعضای بدن جهت مشاوره قبل از عمل جراحی ترمیمی وپلاستیک
این شرکت،باتوجه به پیشینه چندین ساله فعالیت در زمینه نمونه سازی سریع وآشنایی کامل باانواع سیستمهای Rapid Prototyping (RP) وساخت مدلهای پیچیده مهندسی و پزشکی هم اینک باکادر مجرب در زمینه طراحی قطعات پیچیده مهندسی وپزشکی واستفاده از دستگاههای پیشرفته آماده خدمت رسانی به پزشکان ، مهندسان ودانشجویان عزیز می باشد

شرکت سیتو متین ژن ایمن

شرکت دانش بنیان سیتو متین ژن، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، توسط تعدادی از فارغ التحصیلان

فوق دکترا، دکترا و کارشناسی ارشد در سال 1389 تاسیس شد. اولین هدف این شرکت تولید آنتی بادی،

مواد و معرف های آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای پژوهشگران

رشته های زیست شناسی سلولیو مولکولی، علوم زیستی، ایمنولوژی و علوم آزمایشگاهی می باشد.

شرکت فرآورده های زیستی پردیس


همکاران شرکت بیواکسیر متشکل از چند تیم متخصص در زمینه های دامپزشکی، دامپروری، داروسازی، علوم بیوتکنولوژی و صنایع غذایی می باشند. عمده این همکاران از اساتید دانشگاهی می باشند. هدف از این هم گرایی فرا رشته ای دستیابی به محصولات تخصصی جهت مصارف انسانی و دامپزشکی بوده است. در این راه دشوار پس از تلاشهای مداوم و تحمل سختی های زیاد، با یاری خداوند نتایج قابل ملاحظه ای در زمینه علوم نامبرده کسب گردیده است.

شرکت فناوران کاشت زاگرس

هیئت موسس با بیش از 10 سال سابقه مدیریتی و فنی سرانجام در سال 1390 شرکت فن آوران کاشت زاگرس را با نام تجاری فاکـاز و با هدف تولید ماشین آلات خط تولید نشا به ثبت رسانیـد و اولین محصول خود را با نام بذر زن سینی نشا به بازار و مشتریان محترم تقدیم نمود،

شرکت دانش بنیان نوآوران نگین ارژن


شرکت دانش بنیان نوآوران نگین ارژن (نوژن) شرکت تخصصی مهندسی ژنتیک و علوم زیستی در زمینه خدمات طراحی سازه و سنتز ژن و بهینه سازی توالی ژن ها، خدمات مشاوره و اجرای پروژه ها، ارائه و فروش مواد بیولوژیک و تجهیزات آزمایشگاهی زیست شناسی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی، کشاورزی می باشد

طب گستران حیان ایرانیان

شركت طب گستران حيان ایرانیان دارنده گواهی نامه ایزو ۱۳۴۸۵ با ارائه بیش از يك دهه خدمات آزمايشگاهي از ابتدا با هدف ارائه محصولات با كيفيت و خدمات برتر شروع به فعاليت نموده است و هم اكنون مفتخریم كه اکثریت قریب به اتفاق همكاران، ارائه محصولات با كيفيت و خدمات فني بالا را مشخصه اصلی این شرکت میدانند.

شرکت طوبی نگین

شرکت طوبی نگین از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در خصوص واردات و توزیع تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاهی در زمینه مهندسی ژنتیک ، بیولوژی سلولی - مولکولی ، کشت سلولی ،ایمونولوژی و بیوشیمی آغاز نموده است.

شرکت فرآیند دانش آرین

شرکت فرآیند دانش آرین از شرکت های پیشگام و متخصص در زمینه ارایه تجهیزات آزمایشگاهی میباشد که از سال 1379 در ایران آغاز به کار نموده است. این شرکت، با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش، گروهی از کارشناسان کارآمد و متخصص را از سال های اولیه فعالیت خود در قالب بخش مهندسی و خدمات پس از فروش سامان داده است

شرکت پویش دارو

شرکت پویش دارو در سال 1376 با هدف تولید در عرصه داروهای پروتئینی نوترکیب تاسیس شد و امروز یکی از مهمترین شرکت های عرصهء بیوتکنولوژی در ایران و خاورمیانه می باشد. پویش دارو با تولید بیش از 6 نوع داروی نو ترکیب پروتئینی موفق شده است بیش از 70% نیاز کشور را تامین کند كه موجب میلیون ها دلار صرفه جویی ارزی شده است

شرکت “فرآورده های زیستی پردیس رشد مهرگان

شرکت “فرآورده های زیستی پردیس رشد مهرگان” با هدف بهره وری از نتایج تحقیقات دانشگاهی تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه های استان فارس در سال ۱۳۹۱ تأسیس شد

شرکت فناوری بن یاخته های رویان

بانک خون بندناف همانطور که از نام آن پیداست، شرایطی را فراهم می کند تا سلول های بنیادی موجود در خون بندناف تحت شرایط خاصی جمع آوری شده و در بانکی ذخیره شود تا اگر زمانی به سلول های بنیادی برای پیوند نیاز داشتیم ، این منبع ارزشمند براحتی در دسترس باشد و بتوان برای پیوند از آن استفاده کرد

شرکت زیست فناور سبز

شرکت زیست فناور سبز با هدف توسعه فناوری های نوین کشاورزی در سال 1382 تاسیس شد. این شرکت با تولید کود زیستی فسفاتهبارور-2 (جایگزین حداقل نصف کود شیمیایی فسفاته مصرفی در مزارع)، که نتیجه زحمات روزافزون پژوهشگران ایرانی در سالیان متوالی است

    صفحه 1 از 3 ( 153 مورد)

    آخر بعدی 1 2 3 قبلی اول